info@malaupa.cz +420 499 891 112 EnglishGermanPolski Malá Úpa na Facebooku Malá Úpa na Twitteru Malá Úpa na Instagramu Malá Úpa na YouTube MENU

Mohlo by vás zajímat

Malá Úpa je místem plným tajemství a dobrodružství. A Geocaching a hledání pokladů je na objevování Malé Úpy přímo ideální. Proto jsme pro hosty Malé Úpy připravili zbrusu novou sérii 9 kešek, které jsou záměrně umístěny na méně známých místech Malé Úpy (GC7PNN OKOLO MALE UPY). V popisu každé keše se dozvíte zajímavosti o místě, odkazy na související webové stránky, fotografie okolí, velikost, obtížnost umístění a terénu, nápovědu a další potřebné informace. Pokud někdo navštíví všech 9 keší, na závěr je připraven bonbónek – bonusová keš.  K ní se dostanete po vyřešení zadané úlohy. Potřebné indície, které naleznete v jednotlivých krabičkách, dosadíte do vzorce a tím získáte finální souřadnice hledaného pokladu.

Pro ty, co neznají geocaching, jedná se o celosvětovou hru, při níž podle navigace GPS účastníci této hry (kešeři nebo taky kačeři) vyhledávají v krajině různé „poklady“. Po nalezení se zapíší do sešitu, který je uvnitř a po jednoduché registraci na stránkách www.geocaching.com si nález zaznamenají na svoji stránku. Za každou nalezenou schránku si připíší do své statistiky jeden bod.

Děkujeme panu Milanovi Rejmontovi, který celou sérii s láskou připravil!