info@malaupa.cz +420 499 891 112 EnglishGermanPolski Malá Úpa na Facebooku Malá Úpa na Twitteru Malá Úpa na Instagramu Malá Úpa na YouTube MENU

Mohlo by vás zajímat

Maloúpská pekárna leží v nově zrekonstruovaném objektu bývalé pošty (obecního úřadu) v nadmořské výšce přes 1000 metrů nad mořem a je tedy jednou z nejvýše položených pekáren v České republice.

Provozovatelem Maloúpské pekárny je hotelový komplex Bouda Malá Úpa, jehož majitelé si tímto krokem zajistil dostatek čerstvého pečiva nejen pro své hosty, ale také pro místní obyvatele. Součástí pekárny je i prodejna se smíšeným zbožím. Výrobní technologii dodala společnost JAROSPOL Technology s.r.o., která také zajistila nezbytnou technologickou pomoc prostřednictvím zkušeného pekařského technologa.

V nabídce Maloúpské pekárny najdete chleby a chlebové výrobky, běžné pečivo, speciální vícezrnné pečivo, výrobky z plundrových, listových a třených těst. K výrobě pečiva, která je s velkým podílem ruční práce, používají především tradiční receptury a kvalitní suroviny regionálních českých firem.

Pekárna má ještě jednu zajímavost. Leží v nově zrekonstruovaném objektu bývalé pošty (obecního úřadu) v nadmořské výšce přes 1000 m nad mořem a je tedy jednou z nejvýše položených pekáren v České republice.

Majitelé dávají přednost kvalitě před nízkou cenou a kvantitou. Můžete si být jisti, že výrobky budou opravdu čerstvé, nikoliv ze zmrazených polotovarů.

Tak až pojedete do Krkonoš na túru nebo si zalyžovat, nezapomeňte se zastavit v Maloúpské pekárně pro kvalitní čerstvě vypečené rohlíčky.

Otevírací doba je PO-NE 8:00 – 17:00

www.boudamalaupa.cz/pekarna